MÖBLER / Bord / Lampbord 5304253
nr 530 4253
Lampbord
Valnöt, Nyrokoko, höjd: 72 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 juni 2008
kl 17:24:00
11/6 22:18:04
200 kr
15/6 21:07:09